Last edited by Botimet Toena
16.05.2021 | History

5 edition of Nuse në derën e hasmit found in the catalog.

Nuse në derën e hasmit

roman

 • 522 Want to read
 • 585 Currently reading

Published by Administrator in Botimet Toena

  Places:
 • United States
  • Subjects:
  • Botimet Toena


   • Download Nuse në derën e hasmit Book Epub or Pdf Free, Nuse në derën e hasmit, Online Books Download Nuse në derën e hasmit Free, Book Free Reading Nuse në derën e hasmit Online, You are free and without need to spend extra money (PDF, epub) format You can Download this book here. Click on the download link below to get Nuse në derën e hasmit book in PDF or epub free.

   • Novel.

    StatementBotimet Toena
    PublishersBotimet Toena
    Classifications
    LC Classifications2013
    The Physical Object
    Paginationxvi, 80 p. :
    Number of Pages47
    ID Numbers
    ISBN 10nodata
    Series
    1nodata
    2
    3

    nodata File Size: 10MB.


Share this book
You might also like

Nuse në derën e hasmit by Botimet Toena Download PDF EPUB FB2


Shfrytezojeni cdo frymemarrje qe e merrni dhe gezojeni jeten, jetojeni ate, mos vdisni para vdekjes tuaj! Nje sqarim para rrjeshtave te meposhtem: Nuk e kam hedhur asnje here poshte veprat e Kadarese pasi jemi rritur dhe burreruar dhe krenohemi me to … Por vini re me kujdes…. Ja si shkruhet hartimi pa gabime ortografike. Fjala e djalit - pushka ballit.

Botimet Shqiptare

Bashkeshortia eshte si kulle, ku ata qe jane mbrenda shtyhen me dale, ata qe jane jashte shtyhen me hy! Mos nderto shpresa te celikta mbi njerez prej kartoni! s po kuptoj ca komente ketudisa njerez duket sikur njohin gjera personale te kadarese, por… Habitemne gazetat shqiptare. Mos e provoke fatin, pertej asaj qe e ke takatin! Mund te ngjaje qe rrezohesh sivjet sepse ke marr ne thua vjet.

Portreti i nënës, që kur erdhi nuse në derën e Kadareve

Gjella me kripe dhe kripa me karar. Sa me shume tradheti aq me pak femije! Edhe lisin e madh e qkyen pyka e vet! si dhe me te njejten fjale ne dialekte te ndryshme kelte onoir,onair,enor,onwr,annerh ne anglisht eshte honour or honor ne italisht onore etj etj ne te gjitha gjuhet gjermanike dhe neolatine. Cka pjelle maca han mi! Pershendetje Sonte eshte vone por vetem dy fjale po shkruaj.